Diagnoza

20. května 2015 v 11:42 | Světlana Glaserová |  Další články
Tak jo tak jo! Zakopu na chvíli válečnou sekyru na šmejdy a dám něco veselého ze života.

Převčírem bylo nááádherně, skoro už dočista léto. Tak jsme se vydali s mojí lepší drahou polovicí a s Máňou (jako obvykle) k vodě. Máňa se (jako obvykle) vyválela ve smradlavejch rybích hlavách (je to totiž pes aby bylo jasno), co tu po sobě zanechávají na břehu rybáři a tak jsme jí (jako obvykle) museli hodit asi 20X do vody klacek, aby se toho smradu aspoň trochu zbavila. Docela jsme jí to koupání záviděli (bylo fakt letně). Tak jsme aspoň smočili nožky (voda teda nic moc, maximálně tak dvanáct stupňů. Na opravdický vykoupání si budeme muset holt ještě počkat) Nicméně, když už jsme se zuli, vydali jsme se tedy bosky k domovu (prý je to zdravé na krevní oběh). Doma si pak začal Bedřich (jako obvykle) stěžovat, že ho zase začalo bolet jedno místo na chodidle. Už před časem jsem mu to zkoumala a usoudila jsem na nějaký výrustek na malíkové kosti, nebo že si tam možná už kdysi něco vrazil a teď se to klube ven. Takže jsem mu (jako obvykle) řekla, aby mě s tím svým bebíčkem neotravoval a konečně zašel k doktorce, kdyby bylo třeba něco řezat, tak aby se mu to včas zahojilo, než nastane koupací sezóna..

Ráno se tedy Bedřich k té naší paní doktorce (co ji máme přes ulici) vydal....a vrátil se asi za hodinu.

Tak co, poslala tě na chirurgii?

Ne na kožní.

Proč na kožní?

Je to nejspíš RAKOVINA.

Cože?

Bedřich mi třesoucí se rukou podává zprávu od doktorky.

Čtu :

...Subj: Asi 3 roky intermitentně pociťuje bolest na spodní hraně L.nohy pod malíkovou hranou. Obj.: v místě malíkové hrany malý clavus, ale na plosce několik černých znamének, v dermaskopu šířící se do okolí, bez ohraničení, okraje nerovné, jen ploché, nevystupující nad okolí, podezření na melanom? Objednán na nejbližší možný termín na kožní oddělení

Cože? Jaká černá znaménka? Ukaž mi tu nohu!...No jo faktže jo. Máš tam asi 10 černejch různě velkejch "znamének"...Ukaž druhou nohu!... Tý vado! A tady jich máš ještě víc!

Zuju si sandále: ....A hele já tam mám taky pár "melanomů" na levém i na pravém chodidle.

Nojo no!..... Když ona byla včera ta heboučká travička kolem vody plná posečenejch pampelišek..Chtělo to holt při mytí nohou použít kartáček, nebo možná raději Savo....A to bebíčko? Na netu jsem našla, že to bude nejspíš kuří oko a zakoupila jsem příslušné náplastě.

Ponaučení plyne: PŘED NÁVŠTĚVOU LÉKAŘE SI ŘÁDNĚ MYJTE NOHY! Smějící se

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 adaluter adaluter | E-mail | Web | 5. června 2015 v 17:43 | Reagovat

Akutní infekční pampeliškóza na chronickém kuřím oku, zapeklitá diagnóza. :-D
No, ještě, že tak. :-)

2 Šílená babička Šílená babička | E-mail | Web | 7. června 2015 v 9:33 | Reagovat

Takňák :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama