Nikdy neříkej nikdy!

25. května 2015 v 17:30 | Šílená babička |  Další články
V prvé řadě bych ráda uvedla na pravou míru, jak je to tím s výrazem Šmejdi.

Bohužel ti Šmejdi z předváděcích akcí, jak nám je ve svém filmu předvedla paní režisérka Dymáková a jak se od té doby vžilo je nazývat, opravdu nejsou jedinými Šmejdy!

Šmejdů všeho druhu, všech možných odstínů a kategorií, běhá totiž po celé naší republice obrovské množství a není snad dne, abychom nečetli na netu, nebo neviděli v televizi, jak někdo někde někoho napálil.

MĚ BY SE TO NIKDY STÁT NEMOHLO! Tvrdí mi někteří lidé

Tyto "imunní" borce bych ovšem ráda vyvedla z omylu.

Mohlo vážení! Nikdy neříkejte NIKDY!

Namítnete, že na důchdcovské předváděcí akce přeci nejezdíte?

Nebojte! Šmejdi si Vás vyhmátnou jinde.

Možná Vám můj postoj připadá až lehce paranoidní, ale věřte mi, že POKUD NEBUDETE ZNÁT ZÁKLADNÍ PRAVIDLA SEBEOBRANY, tak vás Šmejdi rozcupují na maděru. (V lepším případě jen oberou o pár tisícovek).

No a Vy "nedotknutelní" a většinou jinak dobře zaopatření, nad tím nejspíš jen mávnete rukou, pokud možno to ani nikomu neřeknete, protože by Vás mohli ostatní nedejbože považovat za hlupáky a pro sebe si jen zkonstatujete, že ZA BLBOST SE PLATÍ. Spolknete tu hořkou pilulku a jdete dál.

A to je špatně!

Dokud totiž budeme všem těm Šmejdům tyto "poplatky za blbost" tolerovat, do té doby si nemůžeme být nikdy jisti tím, že jsme se při podpisu čehokoli komukoli, právě nějakému takovému Šmejdovi neupsali.

A právě o takové sebeobraně proti šmejdům, by měly být moje následující články v rubrice "Šmejdi a co s tím?" a právě o tom pojednává i má kniha "Kdopak by se šmejdů bál?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kohoutová Kristýna Kohoutová | E-mail | Web | 26. května 2015 v 0:08 | Reagovat

Zdravím Vás,
ráda bych Vám nabídla možnost autorské spoluúčasti na mém připravovaném knižním projektu.
Úkolem je napsat vyjádření jakéhokoliv rozsahu, žánru a jazykových prostředků na téma "nejhorší situace v mém životě a nejlepší cesta z ní ven". Doplňující fází projektu je zodpovězení dotazníku na téma, který se zabývá životními hodnotami.
V případě zájmu o bližší informace mě, prosím, kontaktujte na e-mail kristynakohoutova@email.cz, případně na facebook do zpráv na facebook.com/KristynaKohoutovaCZ.
S poděkováním a přáním příjemného večera,
Kristýna Kohoutová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama